Ortezy Łódź w FMC Ortmed

Nasze kwalifikacje


Każdy pracownik naszej kliniki ma bezpośredni kontakt z profesorem Jarosławem Fabisiem, który dzieli się swoją wiedzą i doświdczeniem z naszymi specjalistami. Od 1991 roku przywróciliśmy zdrowie tysiącom pacjentów. Nasza skuteczność w przywracaniu sprawności sportowcom została uhonorowana srebrnym medalem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. FMC Centrum Medyczne to jedna z najlepiej wyposażonych klinik rehabilitacji w Polsce. W naszym sklepie ortopedyczym bazując na doświadczeniu naszych specjalistów zakupią państwo ortezy wiodących producentów.Profesor Jarosław Fabiś


Profesor Jarosław Fabiś

FMC Centrum Medyczne zostało założone przez profesora Jarosława Fabisa. Pan profesor jest pierwszym w historii Polski lekarzem nominowanym członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Barku i Łokcia. Dwie kadencje pełnił funkcję delegata na kraj w Komisji ds. Rozwoju Chirurgii Barku w krajach Europy Wschodniej. Jako pierwszy lekarz w Polsce dołączył z pełnymi prawami uczenistka do Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Barku i Łokcia. Profesor wykłada na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Pan profesor sprawuje funkcję kierowniki Kliniki Artroskopii, Chirurgii Małoinwazyjnej i Traumatologii Sportowej. W 2018 roku profesor Jarosław Fabiś został również wybrany szefem całej Katedry Ortopedii, Traumatologii i Rehabilitacji Pourazowej Uniwersyteckiego Szpitalu Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej.